What is PunBB ?

Punbb is a simple and clean forum script. Its main goal is to allow users to create a forum and manage their community with a smooth display, fast and graphically lighter than other forums engines.

PunBB strength is its simplicity; any unexperimented users can moderate, administrate and create a forum fastly.

PunBB was made because its creator was looking for a forum script for his website. After searching, he realized that they were all way too complicated, or graphically too heavy. He then decided to create a forum with his own script.

PunBB was first known as "Pun" but the name was then modified to add "BB" (corresponding to Bulletin Board). The name was apparently change to make sure that the forum script goal wasn't away from its competitors.

Yetkinforum: bedava forum çözümüdür

Tartışma forumu kurmanız için çözüm veriyoruz. Tartışma forumları bilgi, haber, ve yardım dolu bir yerdir. Eğlenceli, paylaşabiliceğiniz, değiştirebiliceğiniz bir alandır. Bedava tartışma panoları kurma hiç de zor bir iş değil ve bir kaç fare tıklaması ile halledilebilir.

Bizim çözümüz size forum kurmak imkanı verir ve kendi iletişiminizin ve topluluğun şefi olmanızdır.Kuraları kendinizin yapıyorsunuz ve dünyanın her yerinden gelen internotlarla konuşuyorsunuz. Internete artık sınır yoktur, bizim interaktif ve güvenli ve başarılı bedava forum sistemimizden faydalanın unutulmayan bir deneme için.

3 etap içinde ve 30 saniyede bedava bir forum kurun

Kimsenin tecrübeli olmasına gerek yok,sadece bu 3 etapları takip edin forum kurmak için :

  1. Birince etapta forumunuzun görünüş grafiği seçin, (resim ve renkleri).
  2. Ikinci etapta form leri doldurun ve forumunuzun isim, adres, ve şifresini seçin.
  3. Uçüncü etapta girdiniz şifreyi tekrarlayın.

Forumunuzu kurduktan sonra,sayfanızın altındaki yönetici panosuna girin. Kendi tarzınıza ve zevkinize göre renklerle özelleştirin. Istediklerinizi bulmadığınız sürece, işlevleri denemeyi bırakmayın.

Forumunuzdan basedin

Forumunuzun iyi başlaması için ,arkadaşlarınızı, ailenizi, çevrenizi katıltın. Mesaj bırakmaları için davet edin.

Oğrenci,liseli, profesyonel, blogcu, webmaster, dernek, şirket herkes bedava bir forum kurabilir. Yeteneklerinizin, amaçlarınızın değişik olmasına rağmen , tartışma konularınız , tutkularınızı gücül bir toplulukla paylaşın. 3 etapta ve birkac saniyede forum kurmak bizim sitemizin sayesinde mümkündür.

Gerekli linkler: