phpBB Nedir ?

Forumlarımız phpBB temeline dayanmaktadır. Simdi phpbb3 bir forum kurabilirsiniz. Gücümüz bu çok aktif toplulukta yatmaktadır, burası yeni başlayanların bir forum kurmaları için gerekli yardımı sağladığı gibi artık ustalaşmış kullanıcıların da daha ileri gitmeleri için gerekli yardımları yapmaya yardımcı olur.

2000 yıllında kurulan ,phpBBTM en kullanılan forum Open Source oldu.

Oncekiler gibi, phpBBTM 3.0 'Olympus' kolay kullanma yönetici panosu ve kolay bir yerleşme sunuyordur, bunların sayesinde bir kaç dakikada forum kurabilirsiniz.

Bol özelleştirme ceşitlerimiz ve standard bir interfas bağlıntısı sayesinde phpBBTM sizin internet sitenizle genişlenebilir.

Milyonlarca yerleşmelerle dünyanın heryerinde phpBBTM çok bilinmiştir Forum kurmak ve topluluk tutmakta.

Yetkinforum: bedava forum çözümüdür

Tartışma forumu kurmanız için çözüm veriyoruz. Tartışma forumları bilgi, haber, ve yardım dolu bir yerdir. Eğlenceli, paylaşabiliceğiniz, değiştirebiliceğiniz bir alandır. Bedava tartışma panoları kurma hiç de zor bir iş değil ve bir kaç fare tıklaması ile halledilebilir.

Bizim çözümüz size forum kurmak imkanı verir ve kendi iletişiminizin ve topluluğun şefi olmanızdır.Kuraları kendinizin yapıyorsunuz ve dünyanın her yerinden gelen internotlarla konuşuyorsunuz. Internete artık sınır yoktur, bizim interaktif ve güvenli ve başarılı bedava forum sistemimizden faydalanın unutulmayan bir deneme için.

3 etap içinde ve 30 saniyede bedava bir forum kurun

Kimsenin tecrübeli olmasına gerek yok,sadece bu 3 etapları takip edin forum kurmak için :

  1. Birince etapta forumunuzun görünüş grafiği seçin, (resim ve renkleri).
  2. Ikinci etapta form leri doldurun ve forumunuzun isim, adres, ve şifresini seçin.
  3. Uçüncü etapta girdiniz şifreyi tekrarlayın.

Forumunuzu kurduktan sonra,sayfanızın altındaki yönetici panosuna girin. Kendi tarzınıza ve zevkinize göre renklerle özelleştirin. Istediklerinizi bulmadığınız sürece, işlevleri denemeyi bırakmayın.

Forumunuzdan basedin

Forumunuzun iyi başlaması için ,arkadaşlarınızı, ailenizi, çevrenizi katıltın. Mesaj bırakmaları için davet edin.

Oğrenci,liseli, profesyonel, blogcu, webmaster, dernek, şirket herkes bedava bir forum kurabilir. Yeteneklerinizin, amaçlarınızın değişik olmasına rağmen , tartışma konularınız , tutkularınızı gücül bir toplulukla paylaşın. 3 etapta ve birkac saniyede forum kurmak bizim sitemizin sayesinde mümkündür.

Gerekli linkler: