Ücretsiz forum avantajları : Yenileştir

Sınırsız sayıda mesaj ve kullanıcı, Chat box, galeri, portal, takvim, Role playing game... Bütün bu yayımlanmamış olan işlevlerimiz , inanılmaz kişiselleştirme imkanları sağlar. Şimdi bir forum oluşturun !

Yenileştir

Yetkinforum büyük topluluk ,yeni başlıyanlar, ve ustalanmmışlar için bedava forum sunuyor.

Bizim yönetici interfasımız sezgili bir şekilde kurulmuştur. Herkesin ihtiyacı , amaçı için düşünüldü. Bunun sayesinde bedava forumunuzu en kolay şekilden en çıkıntı şekile kadar yaratabilirsiniz.

Işlevlerimizin büsbütün, yenilendirmiş, ergonomik,uyarlanabilir platformlardan yararlanmak müsaade ediyor.Ve büsürü alet sayesinde :

  • Yönetici bilet panosu : kuvvetli forum oturumun yöneticileri canlı bir zamanda görevliye teknik problemi anlatabilir, görevlide en kısa zamanda cevap verecektir.
  • Yönetici anlaşmazlık panosu : Forum ziyaretcileri forum yöneticisiyle konuşabilir bir anlaşmazlığı halletmek için.
  • Alet panosu : Forum yöneticileri bedava forumdaki yanlışlarını düzeltir. Bu panonun sayesinde, HTML yanlışları düzeltilebilir, silinmiş mesajlar geri alınabilir, ve silinmiş forumlar yeniden onarlanabilir.
  • Kaliteli destek : Forumunuz yönetimi için yardım veya tavsiyeye gerek olursa, ekipimiz forum officiel de emrindizdedir. Yardımlaşma forumumuzun sayesinde çok reaktivizdir.

Oluştur

özelleştir

Paylaş

Tartış

Arama Motorlarında Zirveye Çıkın

Zengin Dizayn Çeşitliliği

181 981 Active forums online

Sayfanız için Kapsamlı Hosting Hizmeti

Başarınızı İstatistiki Veriler ile Ölçün